Uzyskaj bon na cyfryzację i ciesz się nowym systemem brokerskim w Twojej kancelarii!

Uzyskaj bon na cyfryzację i ciesz się nowym systemem brokerskim w Twojej kancelarii!

Negatywne skutki pandemii dały się odczuć wielu firmom. W związku z tym Ministerstwo Skarbu Państwa postanowiło uruchomić specjalne dofinansowanie na rozwój technologiczny małych i średnich przedsiębiorstw w ramach programu  „Bon na cyfryzację„.

Co musisz zrobić, żeby uzyskać dofinansowanie?

W terminie od 20 września do 20 października 2021 należy złożyć wniosek o bon na zakup cyfrowych technologii. Maksymalnie możesz uzyskać aż 85% dofinansowania na wybrany przez Ciebie projekt. Wysokość kosztów kwalifikowanych to 300 000 PLN. Szczegóły dotyczące programu oraz link do składania wniosku znajdziesz, klikając tutaj.

Dlaczego warto przeznaczyć bon na rozwiązanie VSoft Insurance Broker?

Na efektywność i jakość pracy brokera składa się wiele czynników. Jednym z nich jest prawidłowo dobrane narzędzie wspomagające codzienne wykonywanie obowiązków. Decydując się na VIB, zyskasz nie tylko system, który pozwoli Ci zautomatyzować pracę we wszystkich obszarach — od ofertowania, rejestracji i obsługi ubezpieczeń, po rozliczenia, obsługę szkód i raportowanie — ale również zadba o wysoki poziom obsługi Twoich klientów.

Chcesz lepiej poznać aplikacje? W artykule „5 powodów, żeby wybrać VIB”, wypisaliśmy te cechy, które naszym zdaniem najlepiej pokazują wartości naszego systemu.

Złóż wniosek o dofinansowanie i uzyskaj bon na cyfryzację, który pomoże Ci rozwinąć kancelarię brokerską!

Podziel się wpisem

Podziel się wpisem