O VSoft

VSoft

Jesteśmy polską firmą, która od ponad 26 lat projektuje i wdraża autorskie oprogramowanie. Specjalizujemy się w rozwiązaniach dla branży finansowej (m. in. sektor bankowy i ubezpieczeń). U podstaw naszego sukcesu leży wieloletnie doświadczenie oraz umiejętność słuchania i zrozumienia potrzeb klientów, wsparta innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Stale inwestujemy w rozwój naszych produktów i kompetencji, oferując naszym klientom rozwiązania wnoszące realną wartość dla ich organizacji.

Firma

Występujemy w roli zaufanego dostawcy zaawansowanych rozwiązań informatycznych, ale także jako partner biznesowy umożliwiający generowanie nowych źródeł zysku. Klienci doceniają to, że potrafimy z nimi rozmawiać: słyszeć ich marzenia, rozumieć je i urzeczywistniać.

„Energię do działania czerpiemy ze spotkań z ludźmi. Inspiruje nas interakcja – to nasze najcenniejsze źródło udanych rozwiązań”.

Szanujemy indywidualizm klienta, jego czas oraz potrzeby. Ich skuteczne zaspokajanie wymaga od nas elastyczności i nieszablonowego podejścia do każdego zlecenia. Tworzymy rozwiązania odpowiadające bieżącym oczekiwaniom naszych klientów, ale również dostarczamy im narzędzi, które pozwalają na kreowanie biznesu w przyszłości.

VSoft Insurance Platform

Platforma dedykowana agencjom ubezpieczeniowym, pośrednikom ubezpieczeniowym i asekuracyjnym oraz towarzystwom ubezpieczeniowym, która wspiera pełen proces sprzedaży, począwszy od kalkulacji wstępnej dla klienta, doboru produktów, porównania warunków i wariantów ofert, poprzez sprzedaż i obsługę płatności, aż po rozliczenia.

Więcej...