Automatyczne powiadomienia mailowe

Automatyczne powiadomienia mailowe

Informowanie klientów o zbliżających się terminach płatności to powtarzające się działanie, które zajmuje Ci znaczną część czasu? W VSoft Insurance Broker możesz zautomatyzować ten proces.

Jedyne co musisz zrobić to zdefiniować szablon maila, który będzie wysyłany oraz określić termin jego wysłania. W przypadku powiadomień o zbliżającej się płatności, możesz z góry ustawić na ile dni przed datą wymaganej zapłaty powiadomienie ma zostać wysłane. Działanie to wykonasz wchodząc w menu „Konfiguracja” -> „Szablony powiadomień”.

Następnie dla każdego klienta włącz powiadomienie w zakładce „Dane” i określ na jakie adresy mailowe ma zostać wysłana informacja. VSoft Insurance Broker zajmie się resztą, a Ty wykorzystaj zaoszczędzony czas.

Pamiętaj, żeby VIB wysłał powiadomienie polisa musi mieć status „Zawarta”, a rata „Nieopłacona”. W ten sposób eliminuje się ryzyko błędu.

Niespodzianka!

W najbliższym czasie w aplikacji wprowadzone zostaną dodatkowe udogodnienia. Między innymi  VIB przypomni Twoim klientom o kończącym się ubezpieczeniu oraz konieczności zgłoszenia obrotu do towarzystwa w ramach ubezpieczenia należności!

Podziel się wpisem

Podziel się wpisem